STRÖER INTERNATIONAL

Ströer, 1964 yılında Heinz W. Ströer tarafından Almanya'da kurulmuştur. Almanya'nın yanısıra İngiltere, İspanya, Polonya, Hollanda, Belçika ve Türkiye'de açıkhava reklamcılığı sektöründe faaliyet gösteren Ströer, Almanya'nın en büyük açıkhava reklam satış ve pazarlama şirketidir.

Ortalama 2.200 çalışanı ve yaklaşık 280.000 reklam yüzü olan Ströer, Almanya'daki teknoloji merkezi ve AR-GE (araştırma geliştirme) yatırımları sayesinde, teknoloji ve tasarım alanında açıkhava medyasına sürekli yenilikler getirerek açıkhava reklam sektörünün gelişmesine katkıda bulunur.

Ströer, kent mobilyalarının yanısıra dijital ve interaktif medya alanında da hizmet vermektedir. 2013  Mayıs ayından beri faliyet gösterdiği online reklam pazarındaki varlığını uluslararası hale getiren ve Ströer Media AG adıyla hizmet veren Ströer, online ve lokasyon bazlı mobil gösterimden performans pazarlamasına kadar Almanya'nın full entegre dijital iletişim hizmeti sunan ilk grubu haline gelmiştir. Almanya'da başarıyla uygulamaya konan yeni iş modelinin Ströer Media'nın önemli pazarlarından Polonya ve Türkiye'ye de uyarlanması hedeflenmektedir.

Ströer International hakkında detaylı bilgi almak için www.stroeer.com