Elektrik Direği Banner

Elektrik Direği Banner

 • REZERVASYON KOŞULLARI

  A) Opsiyonlu Rezervasyon

  Opsiyonlar, opsiyon tarihine 3 hafta kalana kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra verilen yer listesi ve adetlerle ilgili yer ve adet garantisi verilmez.

  B) Kesin Rezervasyon

  Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

 • DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR

  Kesin rezervasyon iptali tüm ürünlerde asım gününden önceki son 16 iş gününe kadar yapılabilir. Kampanyaların asım gününden önceki 15-11 iş gününde iptali halinde kesinleştirilmiş bütçenin %25’i Kampanyaların asım gününden önceki 10-6 iş gününde iptali halinde kesinleştirilmiş bütçenin %50’si Kampanyaların asım gününden önceki 5-1 iş gününde iptali halinde kesinleştirilmiş bütçenin %75’i Kampanyaların asım gününden önceki son iş gününde iptali halinde kesinleştirilmiş bütçenin %100’ü fatura edilir.

 • BASKI ÖZELLİKLERİ

  Baskı özellikleri konusunda satış ekibinden bilgi alınması gerekmektedir. Prodüksiyon ve asım Ströer Kentvizyon tarafından gerçekleştirilecektir.

 • BASKI ADETLERİ

   Elektrik Direkleri’nin baskı adeti bilgisi için satış ekibinden bilgi alınması gerekmektedir.

   Elektrik Direkleri tasarım, prodüksiyon teslim tarihi elektrik direkleri için, tasarımı firma tarafından yapılmış olan afiş baskı materyali kampanya tarihinde 7 gün önce, 300 üzeri adetli işler için kampanya tarihinden 10 gün önce teslim edilmelidir.

 • ASIM

  Afiş Teslim Günleri:

  Afiş baskısı Ströer Kentvizyon tarafından yapılacaktır.

  Afiş Asım Günleri:

  Cuma 10:00-Cumartesi 24:00

  Kampanya Fotoğraflarının Ajans ve Müşteriler ile Paylaşılması Örnek Fotoğraflar:

  Asım gününden 4 iş günü sonra paylaşılacaktır.

  Kampanya Fotoğrafları:

  Asımından sonraki hafta Cuma 14:00’de paylaşılacaktır.

 • BÜTÇE VE ÖDEME KOŞULLARI

   Elektrik direği operasyonel bedeli her direk başına 40 TL +KDV’dir. Elektrik direkleri paketlerinde bir dönem içinde herhangi bir afiş değiştirilmesi durumunda, yeni afişlerin baskı ve operasyon bedeli olarak toplam paket tutarının %50’si kadar 2.afiş baskı ve operasyon bedeli alınır. Uzun dönemli kullanımlar için satış temsilcisinden bilgi alınmalıdır. Yukarıdaki operasyonel bedeller kira bedeli haricinde uygulanmaktadır.

   Tüm ürünlerde asım gününden önce kampanya ödemelerinin %20’si peşin, kalanı ilk asım gününden 30 gün sonra tahsil edilir. Zamanında ödenmeyen faturalara T.C. Merkez Bankası’nın ticari işlere uyguladığı reeskont faizi uygulanır. Fiyatlara ilan ve reklam vergileri dahil, prodüksiyon ve KDV hariçtir. Güncel ödeme koşulları için satış departmanımız ile temasa geçilmelidir. Ajans Hizmet Payı (AHP) sadece yetkili ajanslara verilecektir.

   Ströer Kentvizyon’un fiyat tarifesi ve çalışma koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. .